Vakgarage heeft in augustus weer twee nieuwe leden bij kunnen schrijven. Het gaat om Autocentrum Vlemmix in Valkenswaard en Wolves Autoservice in Rijssen. Zij gaan voortaan als respectievelijk Vakgarage Vlemmix en Vakgarage Wolves door het leven.
Nederlandse fleetmanagers verwachten voor het komende jaar een lichte groei van de omvang van hun leasevloot. Ze zijn daarmee positiever dan de afgelopen jaren, zij het iets minder optimistisch dan
In de eerste zeven maanden van 2017 zijn er 2752 nieuwe cabrio’s in Nederland verkocht. Dat is een groei van 13,8 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Daarmee
Toyota Motor Corporation en Mazda Motor Corporation hebben op 4 augustus een overeenkomst getekend die voorziet in een verdergaande samenwerking. Toyota en Mazda maakten dit bekend tijdens een <a href="http://newsroom.toyota.co.jp/en/detail/18034932/"
De smartphone-app Mobielschademelden, een initiatief van het Verbond van Verzekeraars, is voorlopig uit de lucht als gevolg van een datalek. Hierdoor is het niet langer mogelijk om op deze manier
Er zijn in juni 2017 84.118 schadecalculaties uitgevoerd volgens de jongste Audatex-cijfers. Dat betekent een daling van 5,6 procent ten opzichte van juni 2016 (89.150 calculaties).
Laatste nieuws
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
28 april 2026
Wéér een Chinees merk naar Nederland
28 april 2026
Vertrouwen als verdienmodel
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties