Merkspecialistenclub PCA (Peugeot, Citroën) meldt een aantal nieuwe toetreders. Daarmee telt PCA momenteel 36 Nederlandse en zes Belgische dealers. Met nog vijf aankomende ex-Peugeot- en -Citroën-bedrijven zijn al afspraken gemaakt. Al met al verwacht PCA begin 2018 ruim vijftig leden te hebben.
Volkswagen ziet het niet zitten om oudere, vervuilende dieselmotoren te gaan aanpassen. Zo’n operatie duur volgens Volkswagen meerdere jaren en vergt een enorme technische inspanning, terwijl de uitkomsten twijfelachtig zijn.
Leasemaatschappij Alphabet heeft de modellen bekendgemaakt waaruit een vakjury de beste leaseauto’s van het jaar 2017 kiest.
De omzet van de autoservicebedrijven neemt nu al meer dan twee jaar onafgebroken toe. In het tweede kwartaal van 2017 steeg die zelfs met meer dan 4 procent.
Alleen al bij het zien van de geel-zwarte platen krijgt Jasper Verweij (39) een brede grijns op zijn gezicht. Heel verwonderlijk is dat niet want de ‘kentekentic’ heeft Jasper van
Laatste nieuws
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
Meest bekeken berichten
Recente reacties