Het Duitse vakblad Produktion heeft, in samenwerking met managementconsultancybureau A.T. Kearney, Washtec uitverkoren als uitmuntend voorbeeld van hoe je een fabriekslocatie ontwikkelt. De prijs maakt deel uit van de jaarlijkse Fabriek van het Jaar-verkiezingen.
De onafhankelijke automaterialengrossier Tinnemans neemt per 1 april 2018 de eveneens onafhankelijk opererende grossier Wasser over.
De Amerikaanse startup Carforce heeft een softwareoplossing gevonden om voertuigdata naar werkplaatsen te zenden. Hella gaat als mede-investeerder deze digitalisatie van de werkplaats verder benutten.
Aanbieder van informatie over parkeerplaatsen Parkopedia gaat wereldwijd samenwerken met Flowbird, gespecialiseerd in parkeerinfrastructuur en -systemen. De samenwerking werd bekendgemaakt tijdens de Intertraffic vakbeurs (20-23 maart) in de RAI Amsterdam.
Over de komst van telematica en de connected car is veel gezegd en geschreven. Maar de vraag is natuurlijk wat dat voor het autobedrijf kan betekenen? Tijdens het 2e Nationaal
Laatste nieuws
29 oktober 2025
Eerste Philips LED-retrofitlamp met E-goedkeuringsmerk
28 oktober 2025
Chemie Auwa in duurzamer verpakking
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
28 oktober 2025
De beleving van elektrisch rijden
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
Meest bekeken berichten
Recente reacties