Bij een door Adac georganiseerde botsproef met drie voertuigen uit het A-segment komen de benjamins goed uit de bus. Maar met betere airbags en gordelspanners leveren de fabrikanten volgens de automobilistenclub pas écht een product af dat de inzittenden afdoende beschermt.
Porsche Classic Center Gelderland is winnaar geworden van de wereldwijde Porsche-klassiekers filmcompetitie 2018. De hoofdrol in het één minuut durende filmpje wordt vertolkt door Gijs Wegh, zoon van eigenaar Mark
Seat is in Barcelona een proef gestart met zijn eerste elektrische auto, de eMii. De auto wordt exclusief ingezet voor een autodeelproject voor het eigen personeel van Seat.
Telecomaanbieder AT&T heeft een samenwerking gesloten met Kia Motors in Mexico. Daarbij maakt AT&T gebruik van het internet of things bij het terugvinden van een voertuig.
Laatste nieuws
18 juli 2025
Stichting Branchenormering Schadeherstel stopt
18 juli 2025
Energie
17 juli 2025
Gert Veenstra countrymanager Autorola
17 juli 2025
1 op de 5 automobilisten ervaart schade in wasstraat
17 juli 2025
ING: Invoering kilometerheffing duldt geen uitstel
17 juli 2025
Schaal en groei
Meest bekeken berichten
Recente reacties