Mocht er vanaf 1 januari een rijverbod gaan gelden voor Euro 4 diesels in de milieuzone Stuttgart, dan zullen autobedrijven voorafgaand via de rechter in actie komen tegen het bestuur van de betreffende deelstaat Baden-Württemberg.
De Consumentenbond meldt berichten te ontvangen van consumenten die worden geconfronteerd met premiestijgingen voor hun autoverzekering bij Promovendum van 30 tot wel 78 procent.
Non-paintleverancier EMM uit Zwolle introduceert tijdens Automechanika een oude bekende: Tander. Met dit merk wil EMM zijn klanten een alternatief bieden voor Colad.
Bandenfabrikant Vredestein breidt zijn portfolio uit met youngtimerbanden onder de naam Sprint+. De eerste youngtimerband verschijnt in september 2018 op de markt en is speciaal ontwikkeld voor de Audi Ur
Op de komende Automechanika Frankfurt staan vijftien gratis workshops op het programma. Tot de thema’s behoren onder meer carrosserie en lakken. Aanmelden voor de twee à drie uur durende sessies
Laatste nieuws
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
Meest bekeken berichten
Recente reacties