Leaserijders die van baan veranderen, worden soms geconfronteerd met een hoge afkoopsom voor de leaseauto. De Vereniging Zakelijke Rijders heeft het afgelopen halfjaar het aantal klachten over autoregelingen met 25 procent zien toenemen.
In het land van veel pk’s en cilinders lijkt het koopsentiment te kantelen naar elektrische auto’s. Althans, blijkens een peiling door Kfw-bank onder vierduizend Duitse huishoudens.
AkzoNobel zet in september een speciale Sikkens-truck in om schadeherstelbedrijven kennis te laten maken met de nieuwste producten en services, onder het motto ‘Drive to connect’.
Met de app Perfectly Keyless zet Bosch autosleutels op de smartphone. Dit zou het einde kunnen betekenen van de autosleutel zoals we die nu kennen.
Nederland telt 32.875 publieke en semi-publieke laadpalen voor elektrische auto’s. Dat is het hoogste aantal binnen de Europese Unie.
De Duitse toeleverancier Continental heeft zijn omzetverwachting van eerder deze maand naar beneden bijgesteld. Bijgevolg heeft het aandeel op de Duitse beurs DAX al meer dan 15 procent aan waarde
Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties