Na een loopbaan van ruim dertig jaar in de Nederlandse schadeherstelbranche, meest recent bij Paint Supplies BeNeLux, stapt Rik Neeleman (51) over naar een geheel andere sector: die van trainingen aan melkveehouders, veeartsen en adviseurs.
Het zit in mobiele telefoons, soms in sportartikelen en binnenkort is grafeen voor het eerst te vinden in de auto-industrie. Ford Motor Company kondigt de toepassing aan tijdens National Nanotechnology
Een van de onderwerpen tijdens het drukbezochte jaarcongres van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven was uiteraard ‘personeel’. Drie kernwoorden komen dan steeds terug: vinden, binden en behouden.
De recente drie Colormotion-regioavonden van Glasurit, gewijd aan het thema 'Duurzaamheid', zijn volgens de lakproducent door in totaal ruim zestig deelnemers bezocht.
In de directie van Hyundai Motor Nederland is Berend Jan Hoekman (l.) aangesteld als commercieel directeur en Jeroen Tas als marketingdirecteur. Met algemeen directeur Ronald Dubbelman en aftersalesdirecteur Theo Eitjes
Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties