In de directie van Hyundai Motor Nederland is Berend Jan Hoekman (l.) aangesteld als commercieel directeur en Jeroen Tas als marketingdirecteur. Met algemeen directeur Ronald Dubbelman en aftersalesdirecteur Theo Eitjes vormen ze het directieteam.

Volgens Dubbelman zijn beide nieuwe managers “zeer ervaren, met een bewezen reputatie in de auto-industrie. Hyundai transformeert van trendvolger naar trendsetter, met de focus op zowel modellen met een elektrische aandrijflijn als met een conventionele. Met Berend Jan Hoekman en Jeroen Tas is Hyundai klaar voor de toekomst en kan het samen met de dealers in Nederland de merkpotentie ten volle benutten.”

Wagenparkbeheer

De 45-jarige Hoekman  was laatstelijk werkzaam bij FCA (Fiat Chrysler Automobiles). Daar was hij verantwoordelijk voor Network Development en Customer Experience. Bij Hyundai geeft hij leiding aan Dealer Sales en Fleetsales. Jeroen Tas (55) werkte de afgelopen jaren bij Fleet Support, dat onder meer het wagenparkbeheer verzorgt voor grootzakelijke klanten. Daarvoor was Jeroen Tas in dienst bij PSA Peugeot Citroën DS.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
16 april 2026
Vooral zorgen om winstgevendheid schadeherstel
16 april 2026
AutoProfijt noteert negen nieuwe deelnemers in eerste kwartaal
16 april 2026
Grip op de last mile: hoe groothandels in de auto-industrie hun logistiek toekomstbestendig maken
16 april 2026
Later betalen voor onderhoud
15 april 2026
Manifest moet duurzaam schadeherstel versnellen
15 april 2026
AutoScout24 ziet helft meer aanvragen voor elektrische occasion
Meest bekeken berichten
Recente reacties