Per 1 november is Rick van Ekkendonk toegetreden tot het directieteam van Fleet Support als commercieel directeur.
Rick van Ekkendonk werkte in diverse commerciële functies gericht op de (internationale) grootzakelijke markt en midmarket, de laatste twee jaar bij Dstny en daarvoor ruim tien jaar bij Vodafone. Over zijn nieuwe job zegt hij: “Duurzame groei realiseren, bij een maximale klanttevredenheid. Met toegang tot uitgebreide datastromen, scherpe analyses en een menselijke aanpak, leveren onze professionals oplossingen voor complexe klantvraagstukken.”
Als onderdeel van de AutoBinck Group is samenwerking binnen de groep een speerpunt voor Van Ekkendonk. “Doordat we binnen de ventures mobiliteitsvraagstukken van klanten vanuit verschillende invalshoeken benaderen, bouwen we een schat aan ervaring op. Door deze kennis te combineren, zijn we in staat nationale en internationale klanten nog beter te adviseren met een breed scala aan mobiliteitsoplossingen.”
Muto
“Ik zie ook mooie kansen voor onze nieuwe SaaS-mobiliteitsoftware Muto, die bijzonder goed aansluit bij de behoeften van de midmarket en later ook veel waarde kan bieden aan de grootzakelijke markt. Met Muto willen we uitgroeien tot dé data-hub voor alle vormen van mobiliteit. De intuïtieve software biedt uitgebreide integratiemogelijkheden, zoals koppelingen met bestaande HR-systemen, en maakt het werk van fleetmanagers aanzienlijk eenvoudiger.”
Ook op het gebied van verduurzaming en elektrificatie ligt er een schone taak voor Van Ekkendonk. “De wereld voor de fleetmanager is er, door de verregaande elektrificatie, niet eenvoudiger op geworden, vooral omdat het verkrijgen van de juiste inzichten en het effectief sturen hierop een uitdaging is.”