Na een dag vol speculaties heeft Nissan vanmiddag de arrestatie bevestigd van zijn topman Carlos Ghosn. Hij is in Japan vastgezet op last van de openbaar aanklager in Tokio, die hem verdenkt van belastingfraude.
De cao-staking bij Stern in Amsterdam-zuidoost is vanochtend niet doorgegaan. De werkgever kreeg volgens vakbond FNV Metaal lucht van de vrijdag onder embargo aangekondigde actie en informeerde zijn klanten met
De directeur van de Duitse milieuorganisatie Umwelthilfe wil ook een verbod instellen op Euro 6 diesels. Tot nu toe bleef deze recente, als schoon bekend staande categorie motoren buiten schot.
Opel Nederland introduceert verlengde garanties en onderhoudsabonnementen, met verzekeraar Autotrust als partner. Deze week start de verkoop van de nieuwe serviceproducten via de Nederlandse Opel-dealers.
Schadebedrijven hebben het drukker dan ooit. Maar voor hoe lang nog? Er komen diverse uitdagingen op het pad van de sector. Welke, en hoe daarop in te spelen, daarover gaat
Laatste nieuws
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
15 mei 2025
APK-regelgeving krijgt update
14 mei 2025
AutoTechnica introduceert nieuwe elementen
Meest bekeken berichten
Recente reacties