De ‘extreem agressieve CO2-doelstellingen’ van het Europees Parlement (40 procent minder CO2-uitstoot in 2030 en verkoopquota voor elektrische voertuigen) brengen de bereikbaarheid van mobiliteit voor miljoenen Europeanen in gevaar.
Bij netwerksociëteit Automotive Insiders draait het dinsdag 18 december om de vraag hoe de leasebranche haar fraaie financiële cijfers van het afgelopen jaar op peil kan houden. Welke factoren zijn
De nieuwverkopen van bestelwagens zijn in de eerste elf maanden van 2018 met 7,6 procent gestegen ten opzichte van dezelfde periode in 2017.
Goed personeel aantrekken is in de huidige hoogconjunctuur niet eenvoudig. Opel is daarom gestart met een roadshow die langs verschillende opleidingen voor autotechniek gaat om jong talent te werven.
Euromaster Nederland is officieel Vaco MVO+ gecertificeerd. Edo Wiggers, managing director, en Frank Hut, directeur leasing, hebben het officiële certificaat ontvangen uit handen van Vaco-secretaris Tim van der Rijken.
In 2017 werden er bij verzekeraars 741.428 (waarvan 519.634 particuliere) schadeclaims ingediend op de autoverzekering naar aanleiding van een aanrijding. Dat is 18 procent minder dan de 906.237 verkeersclaims in
Laatste nieuws
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
3 juni 2026
Geoptimaliseerde processen bij Gomes Aalsmeer
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
2 juni 2026
1,3 procent minder apk’s in 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties