De particuliere schade aan personenauto’s tijdens de jaarwisseling zal, net als die aan woningen, hoger uitvallen dan vorig jaar. Eerste berekeningen van het Verbond van Verzekeraars komen uit op een bedrag van vijftien tot twintig miljoen euro. Vorig jaar was dat tien miljoen euro.
De autokosten en de uitgaven aan openbaar vervoer zijn tussen 2009 en november 2018 nagenoeg in gelijke mate gestegen: 22 c.q. 23 procent. Beide categorieën groeiden in die periode beduidend
Tomtom gaat samenwerken met Delphi Technologies en Denso, in twee verschillende projecten. Voor beide partners vormen de gedetailleerde kaartgegevens van de navigatie-expert de aanleiding om samen op te trekken.
ABS Autoherstel Splinter neemt met directe ingang ABS Autoherstel De Laat in Heerhugowaard over. De twee vestigingen zullen naast elkaar blijven bestaan. Ook de naam ABS Autoherstel De Laat verandert
In 2018 zijn in totaal 24.024 nieuwe, volledig elektrische personenauto’s (EV’s) geregistreerd. Dat is een stijging van 200 procent ten opzichte van 2017, toen er 7964 werden geregistreerd.
Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties