Meer dan 1 op de 3 Bovag-leden heeft in 2017 te maken gehad met cybercrime. Ruim 1 op de 5 leden is er dat jaar daadwerkelijk slachtoffer van geworden. Dat blijkt uit het overzicht ‘Cyberrisico’s in Nederland en de mobiliteitsbranche’ van Bovag.
Het buzz-woord van dit moment is natuurlijk pass thru. Hartstikke mooi, een complexe storing op afstand laten uitlezen, een sleutel inleren of nieuwe software rechtstreeks in de auto programmeren.
Autogarage R. Miedema uit Stiens sluit zich per 1 april aan bij garageformule Carxpert. Het autobedrijf is door Groupauto-grossier Ype Kramer Automaterialen uit Leeuwarden aangesteld.
In het eerste kwartaal van 2019 werden ruim 1,7 miljoen apk’s aan personenauto’s uitgevoerd. Dat is bijna één procent meer dan in het eerste kwartaal van vorig jaar.
Doyen Auto Nederland en de 35 onafhankelijke grossiers van het API-netwerk worden collectief lid van RAI Aftermarket. Dat maakten ze bekend tijdens de API-conventie, afgelopen weekeinde in Zwolle.
Laatste nieuws
14 januari 2026
AkzoNobel breidt samenwerking met McLaren uit
14 januari 2026
Noodkreet Clepa om beleidssteun voor herstructurering
14 januari 2026
Bart Holtrop neemt A.A.S. Autoschade Van Kalsbeek over
14 januari 2026
Ayvens lanceert podcast over emissievrije mobiliteit
13 januari 2026
Emissiecredits laadpalen: start-up Voltico ziet ruimte voor vereenvoudiging
13 januari 2026
Geotab: Degradatie EV-batterij 2,3 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties