Per 1 juli wordt het importeurschap van Pon voor Continental-banden omgezet in een samenwerkingsovereenkomst. De sterk veranderende marktomstandigheden hebben Continental Benelux en Pon hiertoe doen besluiten.
Continental/VDO brengt met de TPMS Go een universele servicetool voor TPMS op de markt. Met dit handheld apparaat kunnen werkplaatsen alle gangbare universele sensoren voor auto’s programmeren. Ook kan vrijwel
Met de Private Lease Keuzehulp gaat Arval particulieren helpen een auto te kiezen die het beste bij hun behoeften past.
Hertz Benelux breidt zijn managementteam uit met Glenn Jacobs. Hij gaat per direct aan de slag als directeur fleet & car sales.
Hyundai is een joint venture aangegaan met de Zwitserse leverancier van waterstof aan tankstations en andere retailers, H2 Energy. De samenwerking krijgt de naam Hyundai Hydrogen Mobility.
Het model dat de regering gebruikt om de effecten van fiscale prikkels op de verkoop van nieuwe auto’s te kunnen inschatten, klopt wel degelijk. Als de werkelijkheid uit de pas
Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties