De registraties van nieuwe elektrisch aangedreven personenwagens zijn vorige maand in Europa voor het eerst boven de honderdduizend exemplaren gekomen. Vooral met dank aan de Tesla Model 3, die ruim vijftienduizend keer over de toonbank ging.
Na een kwart eeuw in loondienst te zijn geweest kriebelde het ondernemerschap bij Erik Rodink. Daarom stapte hij vier jaar geleden in de door Henri Kappert gestarte onderneming TyrePoint Zwolle.
Bovag Schadeherstelbedrijven, actief sinds 2017, is bezig met de voorbereiding van een aparte sectie voor caravan- en camperschadeherstel. Naar verwachting is deze tak operationeel met ingang van 1 januari 2020.
Van de 8,79 miljoen personenauto’s in Nederland worden er 675.700 (7,7 procent) geleaset door een rechtspersoon; 149.600 (1,7 procent) betreft privélease. Samen maken deze leaseauto’s 9,4 procent uit van het
ALD Automotive heeft zich aangesloten bij de internationale MaaS Alliance. Deze publiek-private samenwerking heeft als doel een gezamenlijke aanpak voor Mobility as a Service uit te rollen. Met dit lidmaatschap
Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties