Marco Lessacher is per 1 juli 2019 de nieuwe ceo van Alphabet International. Hij volgt Norbert van den Eijnden op, die het bedrijf op die datum verlaat.
Met een temperatuur van 20 graden tijdens de paasdagen kon je het zien aankomen: aircotijd! De gemiddelde particulier komt immers pas in actie zodra het hem te warm wordt achter
Op zijn LinkedIn-profiel maakt Simon van den Enden bekend dat hij per 1 juni 2019 in dienst treedt als senior key accountmanager automotive bij Hodij Coatings.
De gezamenlijke Britse autofabrieken hebben in april 2019 in totaal 70.971 voertuigen geproduceerd. Dat is 44,5 procent minder dan in april 2018.
Auto Spijker in Loenen aan de Vecht is nog zo’n echt, onafhankelijk, universeel autobedrijf. Dat is ook meteen de grootste uitdaging voor bedrijfsleider Rico Eerenstein: om zonder garageformule of merkondersteuning
Laatste nieuws
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
27 juni 2025
Van Ekris opnieuw beste Toyota-dealer
27 juni 2025
Fuchs breidt uit met wielservicematerialen
27 juni 2025
De toekomst van het onafhankelijke bandenbedrijf
26 juni 2025
Bosch investeert fors in AI als groeimotor
Meest bekeken berichten
Recente reacties