In een actiefolder, verspreid door Ford-dealers, worden zeer uitgebreide opties voor privéleasecontracten aangeboden.
Platform voor autoschadeherstel Fixico heeft bij investeringsmaatschappij Autotech Ventures uit de Verenigde Staten een bedrag van zeven miljoen euro losgekregen om verder te kunnen groeien, ook internationaal.
Aigline James (40) is per 1 juli 2019 benoemd tot algemeen directeur van PSA Nederland. Ze vestigt zich in het kantoor van PSA Nederland, in Amsterdam, waar ook de organisatie
De Fransman Yves Pouliquen is benoemd tot hoofd sales en marketing bij Apollo Vredestein Europa.
Als een van de deelnemers in de Mobiliteitsalliantie wil Bovag vooral inzetten op innovatie en voorkomen dat het Deltaplan Mobiliteit alleen maar meer spoor en meer asfalt tot gevolg heeft.
Een holistische aanpak is wat de Mobiliteitsalliantie voorstaat met het vandaag gepresenteerde Deltaplan Mobiliteit. Het plan is niet alleen een oplossing voor het langzaam dichtslibbende Nederland, maar houdt ook rekening
Laatste nieuws
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
3 december 2025
Diagnose op afstand met TechPRO 2 Mahle
3 december 2025
Washin7 opent 8ste vestiging
3 december 2025
Een tweede leven
2 december 2025
VWE: 3,1 procent minder occasions
2 december 2025
BOVAG: occasionmarkt daalt 3,8 procent in november
Meest bekeken berichten
Recente reacties