Autobedrijf Stapel aan de Industrieweg in Staphorst krijgt per 1 augustus een andere eigenaar. Vaste kracht Jan Troost neemt na dertig jaar het stuur over van Roelof Stapel. Ook gaat hij – per 1 oktober – het concept Autovakmeester voeren.
Oplichters hebben het al geruime tijd gemunt op autobedrijven van de Mengelers Groep (Sittard, Maastricht, Landgraaf). Met nepadvertenties op internet en WhatsApp-berichten bieden ze op naam van Mengelers tegen scherpe
De Pathé-bioscoop in Eindhoven is zaterdag voor even het domein van Bovag. Voor wielerliefhebbers, lid van de brancheorganisatie of particulier, wordt op het grote doek live de laatste bergetappe vertoond.
LKQ Europe riep eerder deze maand in Londen 250 topmanagers bijeen voor een conferentie over leiderschap. Met als hoofddoel gemeenschappelijke strategieën te ontwikkelen voor zijn klanten in een veranderende onafhankelijke
Laatste nieuws
1 december 2025
‘Occasionverkoper laat structureel kansen liggen’
1 december 2025
Registraties november in de plus, jaartotaal blijft nog achter
1 december 2025
Leugens, grove leugens en…
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties