Met de Q350 heeft Orange Equipment uit Lopik een nieuw, top of the line bandenwisselapparaat aan zijn assortiment toegevoegd. “Deze machine heeft zoveel meer opties dan de Q200.”
De omzet van textieldienstverlener Mewa is in 2018 gestegen tot 704 miljoen euro. Dat is 4,8 procent meer dan de 672 miljoen euro in 2017.
Naast Ford, BMW, Daimler en Volkswagen/Porsche is nu ook Kia Motors toegetreden tot Ionity. Dit is een samenwerkingsverband waarin autofabrikanten samenwerken bij de aanleg van een Europees netwerk van snellaadstations
Zoals beloofd heeft Volkswagen aan de vooravond van de IAA in Frankfurt zijn nieuwe logo gepresenteerd. Tegelijk vond hier de introductie plaats van de volledig elektrische ID.3.
Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties