Visser Autoelectra & Diesel Service lanceert de website www.roetfilterservice.net. Bedrijven kunnen er online een filter aanmelden voor reiniging. Eigenaar René Visser is specialist op dit terrein en focust op de B2B-markt.
FCA heeft de bouw aangekondigd van een assemblagelijn voor batterijen, als onderdeel van zijn strategie voor elektrische mobiliteit. De fabriek komt te staan in het Mirafiori-bedrijfscomplex in Turijn; de voorbereidingen
De online olieadviseur van Eurol is vanaf nu ook als app verkrijgbaar: ‘Eurol Oil Advisor’. Hiermee wil Eurol het mogelijk maken om overal en altijd een olieadvies in te winnen.
Brand bij autobedrijf Klaas Hobo in het Gelderse Brakel heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de werkplaats volledig verwoest. Ook een groot aantal auto’s van de Mercedes-specialist ging
Laatste nieuws
19 november 2025
Equip Auto, een feest voor de profs
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
18 november 2025
‘Desinformatie schaadt vertrouwen in EV’
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
Meest bekeken berichten
Recente reacties