Fintyre, één van Europa’s vijf grootste bandendistributeurs, kan volgens de Duitse vakpers de salarissen over januari 2020 niet betalen. Het bedrijf zou dat zijn tweeduizend medewerkers (onder wie duizend in Duitsland) hebben medegedeeld.
In de eerste maand van het nieuwe jaar zijn 44.303 nieuwe personenauto’s geregistreerd. Dat is een daling van 6,1 procent ten opzichte van januari 2019 (47.164 stuks).
Nederlands grootste ontwikkelaar en montageadres voor Tesla-accessoires - Tesland - opende afgelopen vrijdag zijn nieuwe pand in Almere. Daags erna was er een open huis. Er is voorzien in een
De vader van F1-coureur Lance Stroll heeft afgelopen vrijdagnacht, samen met een aantal investeerders, het (voorlopige) voortbestaan van het noodlijdende Aston Martin bewerkstelligd.
Honderd deelnemende garagebedrijven – dat doel wil Eurol dit jaar in Nederland bereiken met zijn nieuwe werkplaatsformule Eurol Service Point. Ruim een maand na de officiële introductie staat de teller
Laatste nieuws
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
15 mei 2025
APK-regelgeving krijgt update
14 mei 2025
AutoTechnica introduceert nieuwe elementen
Meest bekeken berichten
Recente reacties