Uit de jongste cijfers van dataleverancier VWE blijkt dat de B2C-verkoop van tweedehands personenwagens vorige maand is gestegen naar een nieuw record: 131.642 stuks, een stijging van 17,1 procent.
Onder de noemer 100% NL Routeplanner heeft Bovag afgelopen maand een actie gehouden op radiozender 100% NL. De publiekscampagne beoogde de business van Bovag-leden (verder) aan te jagen. De actie
VZR start de pilot gericht op variabele bijtelling voor privégebruik zakelijke auto. In de pilot wordt onderzoek gedaan naar de effecten van bijtelling betalen per gereden privékilometer in plaats van
Ondernemer Jaco Knoop heeft per 1 augustus twee Vakgarages aan zijn onderneming toegevoegd. Knoop beschikt al over vijf Bosch Car Service-bedrijven en een vestiging van Autocrew.
Laatste nieuws
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
13 oktober 2025
Vos Autotechniek wint vijfde ACtronics Service Point Award
13 oktober 2025
‘Stem verkeersboete af op ernst overtreding’
13 oktober 2025
Concurrentiebeding: bescherming of blok aan het been?
10 oktober 2025
Dodge-specialist viert veertigjarig bestaan
10 oktober 2025
Fastned opent eerste stations in Spanje
Meest bekeken berichten
Recente reacties