Mercedes-Benz en CATL (Contemporary Amperex Technology Co., Limited) zijn de volgende fase van hun strategische partnership ingegaan en ontwikkelen samen innovatieve accutechnologieën – een belangrijke pijler voor de grootschalige elektrificatie van het Mercedes-Benz modellengamma.
Bentley claimt een ‘doorbraak’ te hebben gemaakt in de afgelopen achttien maanden op het gebied van elektromotoren voor auto’s. Het zogenoemde Octopus-programma moet de komende drie jaar resultaat opleveren.
Volkswagen gaat het nieuwe modeljaar in met belangrijke updates. Zo krijgen alle nieuwe benzine- en dieselmodellen nu standaard vier jaar* garantie en uitgebreide mobiliteitsservice mee. Ander belangrijk nieuws is de
Een fantastisch moment voor Markus J.: de Oostenrijker wint de Hyundai i30N van de wedstrijd #MyLiquiMoly-Moment. Zijn foto werd geloot uit meer dan 4000 inzendingen uit de hele wereld.
Laatste nieuws
3 juni 2025
Diagnose van Alfa tot Zeekr
2 juni 2025
Aantal apk’s met volle procentpunt gestegen
2 juni 2025
Overname Smet Auto-onderdelen door Alliance Automotive Group
2 juni 2025
Aftermarket in spagaat
30 mei 2025
Personeelstekort remt ondernemers
30 mei 2025
IVA Business School ruim boven landelijk gemiddelde
Meest bekeken berichten
Recente reacties