Niet alleen is de batterij elektrische Aiways U5 sinds vorige week te koop in Nederland, de Chinese fabrikant van elektrische auto’s Aiways heeft bovendien op Schiphol een magazijn geopend van waaruit onderdelen door heel Europa kunnen worden verzonden.
De ADAS Alliantie, een brede alliantie van zo'n zestig publieke en private organisaties die zich inzetten voor het veilige gebruik van geavanceerde rijhulpsystemen, heeft de steun gekregen van de Consumentenbond.
Fabrikant van koelingssystemen Nissens is van zins enkele dochterbedrijven van concurrent AVA Cooling over te nemen. Het gaat onder meer om bedrijven in de Benelux, het Verenigd Koninkrijk en Denemarken.
68 procent van de millennials verkiest de auto boven het openbaar vervoer. 65 procent van deze groep zegt dat die keuze door de coronapandemie beïnvloed is.
Doe waar je goed in bent, laat de rest over aan anderen. Dat kan door afscheid te nemen van bepaalde diensten en activiteiten, maar je kunt ook hulp inschakelen. Bijvoorbeeld
Fred on Camperaars tegen MRB-verhoging: “ik betaal €.98,00 en dat wordt €.196,00 per maand. Dat is toch niet normaal meer . Winterszit ik in Spanje…” mei 4, 15:08
Engelbert Groothuis on Personenauto’s steeds langer, breder en zwaarder: “We lezen allemaal al waar dit naar toe gaat.. Belasting over formaat? Dus de al jaren lang geleden gemaakte plannen…” apr 28, 11:19
Jan Harm Metting on Landelijke staking donderdag en vrijdag: “Je zal maar bij voorbeeld een garagebedrijf exploiteren met een 6 tal medewerkers die allemaal een verschillende wens hebben. Wie…” mrt 26, 16:58