Toeleverancier Bosch overweegt de sluiting van zijn fabriek in München Berg am Laim en een mogelijke verplaatsing van de productie. Dat melden lokale Duitse media. Als reden wordt genoemd de afnemende marktvraag door de snelle opkomst van elektrische voertuigen.
Na een 'grondig en uitgebreid selectieproces dat meer dan een jaar in beslag nam', komt het nieuws dat Lightyear Valmet Automotive heeft geselecteerd als productiepartner voor de Lightyear One.
Niet iedereen omarmt direct de op 14 juli jongstleden gepresenteerde klimaatplannen van de Europese Commissie. Arnd Franz, ceo LKQ Europe, staat weliswaar achter de klimaatdoelstellingen maar ziet meer ruimte voor
Hij had ooit een autobedrijf met acht werknemers. Gezondheidsredenen en moeilijke marktomstandigheden deden hem een aantal jaren geleden al besluiten zich alleen nog op de occasionhandel toe te leggen. Ongebonden
Laatste nieuws
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
28 november 2025
Athlon wint Innovatie Award met Flex+
28 november 2025
Fan van Citroën
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
Meest bekeken berichten
Recente reacties