Na maanden van daling is de occasionverkoop in november eindelijk hoger dan in dezelfde maand vorig jaar. Werden er in november 2020 door het autobedrijf 103.761 occasions verkocht aan de consument, in november 2021 waren dat er 104.752, bijna 1 procent meer.
Mobilox heeft onlangs de duizendste abonnee voor zijn voorraadmanagementsysteem mogen verwelkomen. Het gaat om E&R Classics, handelaar in oldtimers en klassiekers, in Waalwijk.
Het belangrijkste nieuws van de kant van Carteam, de universele garageformule van initiatiefnemer Martin Bedorf, betreft de samenwerking met Semwerkt, een online marketingbureau dat dit jaar al meerdere malen in
Na dit najaar al dertig nieuwe vestigingen te hebben aangesloten zijn er in november nog dertien nieuwe deelnemers bij het werkplaatsconcept AutoProfijt aangesloten. Daarmee nadert het netwerk de 250 deelnemers.
Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties