Met de overname van de Groep Vereenooghe breidt de Van Mossel Automotive Groep zijn aanwezigheid in Vlaanderen uit met negen Mercedes-Benz-vestigingen in Roeselare, Tielt, Torhout, Ieper, Veurne, Brugge, Oostende, Knokke en Jabbeke. Daarmee bezit Van Mossel nu dertien Mercedes-locaties in België. De transactie moet nog worden goedgekeurd door de Belgische Mededingingsautoriteit.
Corine Riem Vis is per 1 april 2022 benoemd tot algemeen directeur van Stellantis & You in Nederland. Zij neemt de taken over van David Stienstra, die Stellantis verlaat.
Ook de deeltjesteller van BrainBee, de PMU-400, is door het NMi goedgekeurd voor gebruik op de Nederlandse markt.
Veel Nederlandse automobilisten wassen nooit (21 procent) of slechts eens in de paar maanden (43 procent) de auto. Toch vindt 64 procent een schone auto wel belangrijk.
Service Box Multi-Brand, het multimerken-, online onderdelenplatform van Distrigo, heeft het aanbod uitgebreid met onderdelen die afkomstig zijn uit de circulaire economie. Het online onderdelenportal is verder verbeterd voor meer
Het zijn niet zozeer de producten van Glasurit op zich die de samenwerking tussen de lakkenproducent en Koops Autoschade al jarenlang zo hecht maken, als wel de wisselwerking die ervoor
Laatste nieuws
1 oktober 2025
Herstel nieuwverkopen in derde kwartaal
1 oktober 2025
Veel jongeren overwegen aanschaf microcar
1 oktober 2025
Eerste editie Automotive TechDays
1 oktober 2025
Ruben Tromp directeur Citroën Nederland
1 oktober 2025
Autovakmeester vernieuwt huisstijl
1 oktober 2025
Klaar voor de volgende stap
Meest bekeken berichten
Recente reacties