De Mann+Hummel Group verkoopt zijn bedrijfstak die high performance plastic onderdelen maakt aan de Duitse investeringsmaatschappij Mutares. Daarmee focust Mann+Hummel zich op zijn corebusiness: filters.
De Nederlandse auto- en motorbranche boekte in het eerste kwartaal van 2022 een omzetstijging van 21,5 procent vergeleken met dezelfde periode een jaar eerder.
Na maandenlange onzekerheid is er dan toch een nieuwe cao voor de sector Metaal & Techniek. Hieronder vallen ook carrosseriebedrijven en schadeherstelbedrijven.
Toen we onze jaartallen met het cijfer twee begonnen te schrijven daalde de nieuwverkoop van personenauto’s met zo’n twintigduizend stuks onder het laatste record en daarmee nipt onder de zeshonderdduizend.
Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…” jan 2, 12:33
wim on Omvangrijke fraude bij schadeherstel: “je wordt geadviseerd om contact op te nemen met je verzekeraar alleen zijn die nooit te bereiken alleen met een…” dec 29, 10:22
Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…” nov 6, 17:23