De financiële sector (zoals verzekeraars) hebben een bindend commitment afgegeven aan de doelstelling van CO2-reductie: 60% in 2030 t.o.v. het peiljaar 1990. Dit heeft gevolgen voor toeleveranciers, zoals schadeherstelbedrijven. Een benchmark op CO2-uitstoot ligt volgens Schadegarant voor de hand, aldus een vandaag verschenen duurzaamheids-paper.
Wel een McLaren 570S op naam, maar geen rijbewijs. Met acht procent zicht is Henk Voskuilen namelijk nagenoeg blind, maar dat weerhield de ondernemer er niet van optimaal van zijn
Ondanks de verminderde aankoopbelangstelling voor nieuwe en gebruikte auto’s groeide het totale wagenpark van de 100 grootste autoleasemaatschappijen het afgelopen jaar met 4,0 procent toe.
Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties