Auto Versteeg Buurman neemt met terugwerkende kracht per 1 januari 2023 de activiteiten van Autobedrijf Kroon in Barneveld over. Per die datum kocht het al eerder het Harderwijkse Vakgarage Westerink. Vorig jaar werd al bekend dat het bedrijf op die datum vier van de negen vestigingen aan De Broekhuis Groep verkoopt.
Sinds 1 januari is Autobedrijf Mouris aangesloten bij TOP Merkspecialist in Toyota.
Honda en GS Yuasa willen eind dit jaar een joint-venture opstarten om samen een lithium-ion accu te ontwikkelen met hoge capaciteit. De details worden komende periode verder uitgewerkt.
Klanten van de vestiging in Oss geven deze KwikFit-garage gemiddeld een 9,2 voor vriendelijkheid en kwaliteit. Bijna 44.000 klanten hebben het afgelopen jaar het bezoek aan hun KwikFit-vestiging beoordeeld op
Laatste nieuws
6 mei 2025
Video voor snel beoordelen reparaties
6 mei 2025
Christianne van der Wal voorzitter BOVAG
6 mei 2025
Bandenclassificatie onbekend bij 40 procent
6 mei 2025
2,4 procent meer occasions verkocht in april
6 mei 2025
Offroadband General Tire voor campers
6 mei 2025
Joost Augusteijn operationeel directeur stichting Duurzaam
Meest bekeken berichten
Recente reacties