Bij veilinghuis Troostwijk Auctions is een deel van de boedel van het failliete Atlas Technologies onder hamer gegaan. Onder de bijna 230 kavels zijn enkele Lightyear 0 prototypes, de nodige onderdelen zoals het glas en de accupakketten maar ook kantoormeubilair en materiaal voor 3d-printers.
Samen met SKF is een specifiek lager ontwikkeld voor de Huayra R en de Utopia. Pagani en SKF werken al jaren nauw samen.
De autobranche blijkt het relatief goed te doen met e-mailcampagnes wanneer gekeken wordt naar de kengetallen. Dat concludeert e-maildienstverlener Spotler op basis van cijfers uit de Nederlandse E-mail Marketing Benchmark
Italië, 1963. Terwijl het volk massaal in Fiats Nuova 500 rondrijdt is een tractorbouwer gefrustreerd geraakt door zijn Ferrari. Naar verluidt zo erg dat hij Enzo Ferrari toebeet het zelf
Laatste nieuws
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
Meest bekeken berichten
Recente reacties