In juli zijn er in Nederland 28.687 nieuwe personenauto’s geregistreerd, een stijging van 30,7% ten opzichte van juli 2022 (21.941 nieuwe personenauto’s). De stijging zien we ook terug in voorgaande maanden, waarbij de aantallen aanzienlijk hoger ligger dan in het jaar 2022.
Marco Jongen start per 15 augustus 2023 als CFO bij NRF. Ook zal hij naast CEO Frank Toebes zitting nemen in de Raad van Bestuur.
Om de belangen, meningen en ideeën van de 95 partners nog beter te behartigen, heeft Goodyear Retail Systems een ondernemersraad opgericht bestaande uit vijf bandenspecialisten.
In Wijk en Aalburg is zaterdagmiddag bij Autobedrijf Wout Bouman een Mercedes A250 AMG gestolen. De auto van circa 35 mille is na een zogenaamde proefrit nooit meer ingeleverd zo
Lightyear kondigt de benoeming van Bernd Martens en John Heller als nieuwe leden van de Raad van Commissarissen aan. "De expertise van beide, in het opbouwen en leiden van organisaties,
Een tijdlang heerste het idee dat schadeherstelbedrijven zich moesten specialiseren in enkele merken, volgens de gedachte dat je vanwege de steeds complexere technologie niet van alle merken alles kunt weten.
Laatste nieuws
28 maart 2025
Systeem Kia waarschuwt voor naderende hulpdiensten
28 maart 2025
Vakgarage vernieuwt magazine Dichtbij
28 maart 2025
Geen gouden bergen
27 maart 2025
Voertuigen met tellerblokker naar de sloop
27 maart 2025
Zaanstreek heeft duurste wasstraten
27 maart 2025
‘Ik ben een rasoptimist’
Meest bekeken berichten
Recente reacties