De garagesoftware Automaat Go van CSW heeft van de Vereniging Aanpak Tellerfraude (VAT) het VAT OK-certificaat ontvangen. Hiermee zijn de autobedrijven die gebruikmaken van Automaat Go ervan verzekerd dat zij voldoen aan de wettelijke vereisten die gesteld worden aan tellerstandregistratie.
“Moet iedereen een auto hebben of versterk je het openbaar vervoer? En moet je dat overal doen of niet? Die opties moeten we onderzoeken.”
7,8 procent van de personenauto’s reed deze zomer op winterbanden, tegen gemiddeld 5,5 procent in eerdere jaren. Op het totale wagenpark betekent dit dat er in Nederland ruim 730.000 auto’s
Het verruilen van Druten voor het 20 kilometer verderop gelegen Wijchen vormt een cruciale stap in de groeistrategie van Molco Car Parts. Zo kreeg het magazijn vier keer de capaciteit
Laatste nieuws
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
Meest bekeken berichten
Recente reacties