Autobedrijf Huiskes, met een dealervestiging voor Suzuki, Kia en Mitsubishi in Oss, en een universeel CarProf-bedrijf in Schaijk, neemt Crommenacker Automobielen in Nistelrode over.
Autodemontagebedrijf Binckhorst in Rijswijk heeft onlangs als eerste autodemontagebedrijf het logobord van het de vernieuwde KZD-norm (KwaliteitsZorg Demontage) in ontvangst genomen.
Schaeffler en de VDL Groep onderzoeken samen de ontwikkeling en productie van een nieuwe generatie zelfrijdende elektrische shuttles voor het openbaar vervoer. Mobileye levert hiervoor de autonome rijtechnologie.
CA Auto Bank, een dochteronderneming van Crédit Agricole Consumer Finance, gaat financieringsoplossingen bieden aan de meer dan 150 dealers en de eindafnemers van AEC (importeur van Dodge en RAM) en
Ook bij een inventarisatie van vergelijkingswebsite Overstappen.nl komt bumperkleven als grootste irritatie onder automobilisten naar voren.
Deze zomer ging een lang gekoesterde wens van Glenn Mourik in vervulling: een eigen autobedrijf beginnen. Met ruim twaalf jaar ervaring als accountmanager bij LKQ Fource kent hij zijn bewerkingsgebied
Laatste nieuws
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
21 oktober 2025
‘Ik ben geboren in een bak met olie’
20 oktober 2025
‘Gebruikte EV verkoopt sneller met SOH-certificaat accu’
20 oktober 2025
Merkgebonden aftermarket wil zich profileren via Automechanika
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
Meest bekeken berichten
Recente reacties