Van Mossel MG heeft in Roermond de deuren van zijn allernieuwste en meest vooruitstrevende MG brandstore geopend. De gloednieuwe vestiging is niet alleen de grootste MG brandstore van Europa, maar introduceert ook een geheel nieuw design op basis van MG’s nieuwe corporate identity.
Het aantal publieke laadpunten voor elektrische auto’s is in Nederland in 2024 met 25 procent gestegen tot 183.704. De landelijke dekkingsgraad neemt daarmee toe tot 83 procent.
Nieuw in het ontwikkelaanbod van OOMT, het Opleidings- en Ontwikkelingsfonds Motorvoertuigenbedrijf en Tweewielerbedrijf, is de masterclass Leiderschap voor en door vrouwen in de mobiliteitsbranche. Het is een kosteloze masterclass die
In april organiseerde Doyen Auto bij Evers Equipment een avond voor hun Autodistribution-grossiers, die exclusief Requal-verdelers zijn op de Nederlandse markt.
Laatste nieuws
22 augustus 2025
Mercedes met TSR in metaalrecycling
22 augustus 2025
Pirelli winnaar bandentest Auto Express
21 augustus 2025
‘ING beste allrisk-verzekeraar’
21 augustus 2025
BOVAG trekt Vakgarage De Kruijf terug uit verkiezing
21 augustus 2025
Toyota en Mazda testen energieopslagsysteem
21 augustus 2025
WA+ soms goedkoper dan WA
Meest bekeken berichten
Recente reacties