Ajax en BMW Van Poelgeest hebben besloten het bestaande contract tussentijds open te breken en met twee jaar te verlengen, waardoor BMW Van Poelgeest tot medio 2029 Official Automotive Partner van Ajax blijft.

De relatie, die sinds 2023 is ingegaan, heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een impactvol partnership waarin duurzame keuzes, kwaliteit en efficiënte ondersteuning van medewerkers centraal staan.

Cas Biesta, CCO van Ajax,: “Deze verlenging bevestigt het wederzijdse vertrouwen en bouwt voort op een periode waarin BMW Van Poelgeest zich heeft ontwikkeld tot een herkenbare en gewaardeerde partner die zich langdurig aan ons verbindt.”

Harry Baltus, directeur BMW Van Poelgeest: “Wat begon als een veelbelovende samenwerking, is uitgegroeid tot een partnership waarin we elkaar voortdurend versterken. We kijken ernaar uit om deze volgende fase samen verder vorm te geven.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties