Na de overname van RAC Dordrecht vorig jaar breidt Breeland zijn Jaguar Land Rover-activiteiten in Zuid-Holland verder uit met de overname per 4 augustus van Romijn Den Haag.
In september start Innovam met ROC Midden Nederland de Bedrijfsschool Autoschadehersteller. De nieuwe opleiding is bedoeld voor schadeherstelbedrijven die nieuwe medewerkers of collega’s zonder diploma willen laten uitgroeien tot volwaardige
Autoverzekeraar Ominimo, ondersteund door Zurich Insurance, is met Fixico een strategisch partnership aangegaan, waarbij Fixico al het schadeherstel van Ominimo via zijn platform zal beheren.
Toeleverancier Forvia Hella heeft, in nauwe samenwerking met Onvo, een submerk van de Chinese autofabrikant Nio, een gedigitaliseerde, intelligente koplamp gelanceerd voor de nieuwe Onvo L90.
123Ruit.nl laat weten dat het recentelijk de Claushuis Groep in Den Haag heeft aangesloten bij zijn netwerk van onafhankelijke autoruitspecialisten.
Laatste nieuws
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
30 oktober 2025
Indicata: Occasionmarkt EV normaliseert
30 oktober 2025
Continental blijft onderdelenportfolio uitbreiden
30 oktober 2025
Sensor bepaalt bandendruk op basis van beladingsgraad
30 oktober 2025
Oud en nieuw
29 oktober 2025
Webfleet zet AI in voor voorspellend onderhoud
Meest bekeken berichten
Recente reacties