Na de overname van RAC Dordrecht vorig jaar breidt Breeland zijn Jaguar Land Rover-activiteiten in Zuid-Holland verder uit met de overname per 4 augustus van Romijn Den Haag.
In september start Innovam met ROC Midden Nederland de Bedrijfsschool Autoschadehersteller. De nieuwe opleiding is bedoeld voor schadeherstelbedrijven die nieuwe medewerkers of collega’s zonder diploma willen laten uitgroeien tot volwaardige
Autoverzekeraar Ominimo, ondersteund door Zurich Insurance, is met Fixico een strategisch partnership aangegaan, waarbij Fixico al het schadeherstel van Ominimo via zijn platform zal beheren.
Toeleverancier Forvia Hella heeft, in nauwe samenwerking met Onvo, een submerk van de Chinese autofabrikant Nio, een gedigitaliseerde, intelligente koplamp gelanceerd voor de nieuwe Onvo L90.
123Ruit.nl laat weten dat het recentelijk de Claushuis Groep in Den Haag heeft aangesloten bij zijn netwerk van onafhankelijke autoruitspecialisten.
Laatste nieuws
29 juli 2025
Breeland verwerft opnieuw Jaguar Land Rover-dealer
29 juli 2025
Innovam start Bedrijfsschool Schadehersteller
29 juli 2025
Fixico beheert schadeherstel Ominimo
29 juli 2025
Intelligente koplamp Forvia Hella voor Onvo L90
29 juli 2025
Claushuis Groep sluit zich aan bij 123Ruit.nl
28 juli 2025
Groeiverwachting voor autoleasemarkt
Meest bekeken berichten
Recente reacties