De groei van elektrisch rijden zorgt voor nieuwe markten, maar ook voor complexiteit. Een daarvan is de handel in emissiereductie-eenheden (ERE’s), CO₂-credits die voortkomen uit het laden van elektrische voertuigen. In de praktijk blijken veel bedrijven met eigen laadpalen deze credits niet te benutten. De Nederlandse start-up Voltico ziet daarin een commerciële kans.
De gemiddelde batterijdegradatie van elektrische voertuigen (EV’s) bedraagt 2,3 procent. Snelladen versnelt dit proces, maar de impact is beperkt.
LeaseSwap zet een volgende stap in zijn groeiambities. Het platform voor het aanbieden en overnemen van leasecontracten heeft Jaap Cuperus benoemd tot General Manager. Met zijn komst wil LeaseSwap versnellen,
Laatste nieuws
13 april 2026
BASF Coatings-tool voor schadeherstel krijgt TÜV-certificering
13 april 2026
Eerste Changan-dealer in Nederland geopend
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
Meest bekeken berichten
Recente reacties