De omzet van het wereldwijde oplaadnetwerk ChargePoint is in het tweede kwartaal van 2021, dat eindigde op 31 juli 2021, met 61 procent gestegen ten opzichte van hetzelfde kwartaal in 2020 tot een totaal van 56,1 miljoen dollar (47,4 miljoen euro). Netto leed ChargePoint, niet als enige laadnetwerk, een verlies. In het geval van ChargePoint bedroeg dat verlies 84,9 miljoen dollar (71,7 miljoen euro).

Ondanks dit verlies sprak president en ceo Pasquale Romano in positieve woorden over de kwartaalcijfers. “De positieve resultaten van ChargePoint in het tweede kwartaal tonen onze aanhoudende groei en leidende positie in de elektrische revolutie. We hebben een recordomzet behaald, onze commerciële, vloot- en residentiële activiteiten aanzienlijk laten groeien, een laadintegratie met Mercedes gelanceerd, de overname van has-to-be aangekondigd en eBus- en bedrijfswagenbeheerder ViriCiti overgenomen.”

Groei

ChargePoint verwacht een groeiende omzet in het derde kwartaal en verhoogt de omzetverwachting voor het volledige jaar van zo’n 200 miljoen dollar tot zo’n 230 miljoen dollar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties