Per 1 januari 2022 treedt Willem Nijhof in dienst bij Autosociaal als accountmanager. Tot die tijd is hij nog verbonden aan Autoflex in de functie van manager sales en business development.

In zijn nieuwe functie bij Autosociaal gaat Willem Nijhof (merkonafhankelijke) autobedrijven ondersteunen met het vormgeven van een klantbenaderingsstrategie en ondersteund hun bij het digitaliseren van hun verkoopprocessen. “Ik heb enorm veel vertrouwen in Autosociaal. Autosociaal is een vooruitstrevende club marketingprofessionals die zicht afgelopen jaren ontwikkelt heeft tot een dominante speler binnen haar vakgebied.”

Volgens directeur Roy Roelofs van Autosociaal is Willem Nijhof de aangewezen persoon voor deze functie. “Willem heeft zijn sporen verdiend in de automotive. Hij brengt professionaliteit en kennis met zich mee.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties