C&E Turbochargers heeft haar pand aan de Stevinstraat in Amersfoort ingeruild voor een groter gebouw op bedrijventerrein Calveen. Er is meer ruimte voor personeel en kantoor, maar ook een grotere oppervlakte waar meer revisiemachines geplaatst zijn.

Reden voor de verhuizing en uitbreiding is de groeiende vraag naar originele nieuwe turbo’s en gereviseerde turbo’s, voor zowel personenwagens als voertuigen in de landbouw en industrie.
Het nieuwe pand biedt ook onderdak aan een turbovoorraad van ruim 2500 stuks. Deze zijn direct uit voorraad leverbaar door C&E Turbochagers.

De turbospecialist vormt samen met MRT Engines uit Veghel, Auto Elect uit Zeewolde, Stokking Dieselservice uit Gouda en Autotransmission uit Veenendaal De Revisiegroep. Zij heeft onlangs haar website Revisiegroep.nl geheel vernieuwd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties