Uit de Acea-cijfers blijkt dat de nieuwregistraties in Europa in februari met 0,9 procent zijn gestegen met in totaal 981.429 nieuwe auto’s. Dit is ten opzichte van dezelfde maand vorig jaar. De eerste twee maanden van 2011 hebben een marginale daling laten zien van het aantal registraties met 0,3 procent tot 2.023.133 stuks.

In Nederland is het aantal februari-registraties gestegen met 31,4 procent. Dat komt neer op een totaal aantal van 49.342 voertuigen.
Een meerderheid van de markten presteerde beter dan februari vorig jaar, drie van de vijf grootste noteerden een neergang met dubbele cijfers. Het Verenigd Koninkrijk is met 10,2 procent gekrompen, Italië met 20,5 en Spanje met 25,8 procent. De groeiende markten liggen tussen de 1,9 procent (Luxemburg) en 114,5 procent (Estland).

Download hier de het complete overzicht Acea-cijfers van februari >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
28 oktober 2025
De beleving van elektrisch rijden
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
27 oktober 2025
Ayvens zet in op e-commerce
27 oktober 2025
Oog voor technici
Meest bekeken berichten
Recente reacties