Dit jaar hebben ruim 210 bezoekers de Metalak Innovatiedagen bezocht in het Trainingscentrum in Tiel en bij Vakopleiding Carrosseriebedrijf in Best. Managers, spuiters en spuiter-voorbewerkers uit de schadeherstel- en carrosseriebranche konden hebben ervaren hoe zij de processnelheid en/of kwaliteit van het eindproduct kunnen verbeteren.

Naast de workshops Innoveren door sociale media en Inzicht in uw calculatiegedrag demonstreerde Rupes onder andere haar nieuwe LHR21 Big Foot poetsmachine om hologramvrij te poetsen. Mirka was aanwezig met de Ceros elektrische schuurmachine en Lascare toonde diverse kunststofreparatiemethodes en uitdeuken zonder spuiten. Henkel demonstreerde diverse ruiten en kitten en het Powerline II pistool.
Naast deze bedrijven hebben ook 3M, Cap Automotive, IPM Solutions en Kovax producten getoond.

In september zal er in Assen een innovatieavond plaatsvinden. Recent koos het Opel Erkend Schadeherstelnetwerk voor Metalak als vaste leverancier.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 juli 2025
Groeiverwachting voor autoleasemarkt
28 juli 2025
Cijfers LKQ: omzetdaling en bijgestelde verwachtingen
28 juli 2025
Soms is buiten beter
25 juli 2025
DFSK Nederland zoekt partners in het universele kanaal
25 juli 2025
Nieuwe koppeling CSW met Nationale Autowasbon
25 juli 2025
RDC in Beweging: Slimme data voor een sterke mobiliteitssector
Meest bekeken berichten
Recente reacties