Kwik-Fit heeft afgelopen zaterdag een nieuw filiaal geopend in Drachten, Friesland. Met de opening van nieuwe filialen eerder dit jaar in Utrecht, Amersfoort en Nijmegen blijft de keten investeren in de uitbreiding en modernisering van haar dienstverlening.

Nederland telt inmiddels 181 Kwik-Fit filialen, waarvan er zeven gevestigd zijn in Friesland. “We hopen de komende jaren in Nederland door te groeien naar de 200”, aldus algemeen directeur Martin Post van Kwik-Fit Nederland.

Het nieuwe onderkomen van Kwik-Fit in Drachten staat op nog geen vijftig meter van de oude vestiging. De werkplaats is ingericht met de nieuwste Bosch-diagnoseapparatuur om auto’s uit te lezen en te diagnosticeren. Naast het huismerk Apollo (de Indiase moeder van Vredestein) worden ook onder meer de merken Michelin, Continental, Pirelli en Goodyear aangeboden.

De opening van het Friese filiaal stond ook in het teken van de stichting Good Bears of the World. De komende maand zal van elk verkochte band 2,50 euro naar dit goede doel gaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
30 oktober 2025
Indicata: Occasionmarkt EV normaliseert
30 oktober 2025
Continental blijft onderdelenportfolio uitbreiden
30 oktober 2025
Sensor bepaalt bandendruk op basis van beladingsgraad
30 oktober 2025
Oud en nieuw
29 oktober 2025
Webfleet zet AI in voor voorspellend onderhoud
Meest bekeken berichten
Recente reacties