Goodyear Dunlop Tires Nederland moet bezuinigen en snijdt daarom in haar personeelsbestand. Het gevolg daarvan is dat PR-manager Ed van Proosdij sinds 1 januari 2012 niet meer voor Goodyear werkt. Hij werkte 23 jaar voor de bandengigant en start over een aantal maanden als zelfstandig PR-adviseur voor de autobranche.

Ook zal Van Proosdij zich met zijn eigen bedrijf bezig gaan houden met de ontwikkelingen in de bandenbrache, zoals bandenlabeling en banden met lagere rolweerstand. Van Proosdij geeft in een bericht aan zijn zakelijke relaties aan dat de reorganisatie onverwacht kwam. “Afscheid van 2011 is voor mij afscheid van Goodyear Dunlop.” Ford Nederland en Volvo Nederland waren eerdere werkgevers voor de 58-jarige manager.
Later deze week geeft Goodyear meer details vrij over het vertrek en de opvolging van Van Proosdij.

Goodyear investeerde in september 2011 in Duitsland in een nieuw bandentestcentrum geopend van 600 vierkante meter groot. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
9 april 2026
Brit mijdt hoge km-stand, maar rijdt wel langer door
9 april 2026
Bovemij Group boekt weer winst
9 april 2026
Bridgestone presenteert luchtloze banden voor maanvoertuig
Meest bekeken berichten
Recente reacties