Topman Evert Louwman van de Louwman Groep heeft in een interview met Autovisie gezegd dat zijn bedrijf de zaak Hessing altijd netjes behandeld heeft. Hessing liet daarop in De Telegraaf weten dat hij de financieringsmaatschappij van Louwman verantwoordelijk acht voor het faillissement.

In het interview van Autovisie laat Louwman weten dat er absoluut geen sprake was van een vooropgezet plan om Hessing over te nemen. Hij zegt ook dat een normale bank waarschijnlijk veel eerder ingegrepen had dan zijn financieringsmaatschappij uiteindelijk heeft gedaan. De overname is pas ter sprake gekomen, nadat het geleende geld niet binnen de gestelde en uitgestelde termijnen werd terugbetaald. Zo schrijft Autovisie.

De Louwman Group heeft maandag 23 januari het voormalige Hessing autobedrijf aan de A2 bij Utrecht heropend onder de naam Louwman Exclusive Cars. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
Meest bekeken berichten
Recente reacties