De samenwerking tussen verfproducent Akzo Nobel en haar dealers van autoreparatielakken krijgt een vervolg. Eind februari ondertekenden alle betrokken partijen daarvoor een overeenkomst tijdens een dealerbijeenkomst in Renswoude.

Akzo Nobel verkoopt haar verfmerken Lesonal en Mason CT in Nederland onder meer via de dealers AJ Coatings (De Klomp), Color Up (Rijssen) en Wico (Cuijk). Zij werken samen onder de naam Uniqum dealers en zijn sinds 2007 Akzo Nobel-dealer. Ook Altac in Drachten is Akzo Nobel-dealer (sinds 2005), net als Verfindustrie Spectrum in Mijdrecht. Dit laatst bedrijf is sinds 2010 onderdeel van Akzo Nobel.

Lesonal is in Nederland het lakmerk met het hoogste aantal mengmachines (ruim 400). De dealers bedienen daarvan ongeveer eenderde. In 2010 werd de honderdste Lesonal-mengmachine via de dealers geïnstalleerd. Inmiddels werken er 140 schadeherstelbedrijven met deze mengmachine. Behalve Lesonal leveren de dealers ook Mason CT, de productlijn die Akzo Nobel speciaal heeft ontwikkeld voor zwaar vervoer.

“Mede dankzij de samenwerking met deze betrouwbare partners hebben we een flinke groei doorgemaakt en gaan we vol vertrouwen de toekomst in. Reden voor Akzo Nobel om de goede relatie verder te verstevigen met een verlenging van de distributie-overeenkomst”, aldus Martin Verdoold, commercieel manager Lesonal en Mason CT Nederland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 maart 2026
Tweede en derde franchisenemer voor De Dorpsgarage Formule
16 maart 2026
Derde generatie treedt toe bij familiebedrijf Autobedrijf Kooy
16 maart 2026
Vereniging Elektrische Rijders heeft nieuwe voorzitter
16 maart 2026
Groot aandeel Belron en PHE in winstcijfers D’Ieteren
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties