De opmars van Color Glo, specialist op het gebied van de reparatie van kunststof, leer, textiel en vinyl, in Nederland gaat door. Onlangs is er weer een franchisenemer toegetreden tot het netwerk, dit keer in Lelystad.

Franchisenemer Alex van der Laan heeft vorige week zijn basisopleiding van 24 dagen afgerond. Het aantal vestigingen van Color Glo staat nu op 23. De 22e vestiging werd begin januari gestart in Groningen door ondernemer Eddie Tel.

“Diverse lease- en verzekeringsmaatschappijen, horecaketens en schadeherstelbedrijven hebben inmiddels hun interesse getoond in de mogelijkheden die het bedrijf biedt om schades snel, duurzaam en voordelig te repareren”, aldus Joep Boom, commercieel directeur bij Color Glo.

Een maand geleden ontving de interieurspecialist van het Franchise Research Institute uit Amerika nog een belangrijke accreditatie. Color Glo werd toen betiteld als ‘World Class’.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties