De 41-jarige Lucien Visser is dinsdag gestart in zijn nieuwe functie als directeur van Louwman Exclusive Cars in Utrecht. Na een inwerkperiode zal Visser de activiteiten van interim directeur Berend Hulshoff overnemen, die de doorstart van het failliete Hessing voor zijn rekening heeft genomen.

Visser heeft de afgelopen jaren ruime ervaring opgedaan in diverse directiefuncties van exclusieve automobielmerken als Ferrari, Aston Martin, Jaguar en Porsche. Hulshoff zal uiteindelijk terugtreden als interim directeur.

Overigens is er nog steeds geen duidelijkheid in het merkenpallet van Louwman Exclusive Cars. Onlangs Pakte Cito het dealerschap van Rolls-Royce af en Bentley ging naar Pon’s Automobielhandel. Louwman is nog in overleg met Lamborghini en Bugatti.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
9 april 2026
Brit mijdt hoge km-stand, maar rijdt wel langer door
9 april 2026
Bovemij Group boekt weer winst
9 april 2026
Bridgestone presenteert luchtloze banden voor maanvoertuig
Meest bekeken berichten
Recente reacties