RAI Vereniging heeft sinds vandaag een mobiele website. Deze is speciaal ingericht voor statistieken van de meest actuele verkoop- en parkgegevens van de verschillende sectoren uit de mobiliteitsindustrie.

Op de site staat ondermeer data over personenauto’s, bestelauto’s, vrachtauto’s, bussen, aanhangwagens en opleggers, maar ook over brommobielen, fietsen, brom- en snorfietsen en motoren. Daarnaast zijn ook de laatste gegevens op het gebied van elektrische voertuigen toegevoegd.

Zodra de site geopend is, verschijnt er een pop-up om de site direct op te slaan op een tablet of telefoon. “Op deze manier bent u snel en makkelijk op de hoogte van de laatste stand van zaken zoals de 10-daagse, 20-daagse en maandelijkse verkoopcijfers”, aldus de vereniging.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 maart 2026
Puur op gevoel
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
Meest bekeken berichten
Recente reacties